PIS
a aa aaa | kontrast MateriaŇāy dla niesŇāyszńÖcych | RSS
Wyszukiwarka
mapa strony


Wydarzenia

Wyniki konkursu "Najładniejsza kartka Bożonarodzeniowa"

2017-11-21


7 listopada br. Komisja Konkursowa rozstrzygnęła Konkurs pt. „Najładniejsza kartka Bożonarodzeniowa”, którego organizatorem była Margareta Budner -Senator RP.

W konkursie plastycznym Najładniejsza kartka Bożonarodzeniowa  zgłoszonych zostało ponad 2950 prac plastycznych, z których nie wszystkie zostały przekazane do oceny Komisji konkursowej ze względu na naruszenia zapisów zawartych w regulaminie.

 

W grupie I – przedszkola nagrody otrzymali:

1 miejsce: Hanna Budner z Gminnego Przedszkola przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Słodkowie

2 miejsce: Tymoteusz Lewandowski z Przedszkola Samorządowego Nr 3 w Turku,

3 miejsce: Nadia Pokrop z Przedszkola Gminnego w Kowalach Pańskich

 

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

1. Wiktorii Jagodzińskiej z Przedszkola nr 15 w Koninie,

2. Mai Jarek z Przedszkola Samorządowego Nr 3 w Turku,

3. Leny Marczak z Przedszkola nr 25 w Koninie,

4. Jakuba Filipiaka z przedszkola w Żdżarach,

 

W grupie II – uczniowie kl. I –III szkół podstawowych nagrody otrzymali:

1 miejsce: Magdalena Korzepa z Zespołu Szkół w Przykonie

2 miejsce: Julia Bartczak i Jakub Szmajda ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku

3 miejsce: Bartłomiej Gomułka ze Szkoły Podstawowej w Golinie

 

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

1. Dominika Lewandowskiego ze Szkoły Podstawowej w Kramsku

2. Zuzanny Kozłowskiej ze Szkoły Podstawowej w Dąbroszynie

3. Gabrysi Zielińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie

4. Emilii Trocińskiej ze Szkoły Podstawowej Głębokiem

 

W grupie III – uczniowie kl. IV–VI szkół podstawowych nagrody otrzymali:

1 miejsce: Igor Sapalski ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie

2 miejsce: Oliwia Bączkowska (MGOK w Sompolnie)

3 miejsce: Maria Pakulska ze Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie

 

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

1. Kingi Błaszczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole

2. Oliwii Dulin ze Szkoły Podstawowej w Piekarach

3. Zuzanny Sosnowskiej ze Szkoły Podstawowej w Bylicach Kolonii

4. Nadii Chojnackiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole

 

W grupie IV – uczniowie kl. VII szkół podstawowych i gimnazjów nagrody otrzymali:

1 miejsce: Julia Szcześniak l. 14 (MGOK w Sompolnie)

2 miejsce: Zachariasz Kazimierski ze Szkoły Podstawowej w Kleczewie

3 miejsce: Alicja Bryl z Gimnazjum w Dąbiu

 

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

1. Michaliny Górczak l. 13 (MGOK w Sompolnie)

2. Gabrieli Ślusarek Laura Plewczyńska ze Szkoły Podstawowej w Golinie

3. Laury Plewczyńskiej z Gimnazjum w Golinie

4. Martyny Mąkowskiej ze Szkoły Podstawowej w Budzisławiu Kościelnym

 

W grupie V – uczniowie szkół ponadpodstawowych nagrody otrzymali:

1 miejsce: Paulina Wróbel z III LO w Koninie

2 miejsce: Karolina Walerysiak z I LO w Turku

3 miejsce: Natalia Smolarek z III LO w Koninie

 

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

1. Pauliny Olejnik z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie

2. Sylwii Michalska z III LO w Koninie

3. Oliwii Niewiadomska z III LO w Koninie

4. Dagmary Kobajek z Zespołu Szkół Ekonomiczna Usługowych w Żychlinie


W grupie VI – osoby niepełnosprawne, nagrody otrzymali:

1 miejsce: Małgorzata Weber

2 miejsce: Piotr Wojciechowski

3 miejsce: Alina Pająk

 

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

1. Piotra Purgat

2. Dawida Słodzińskiego

3. Marka Waszaka

4. Karola Śmiatłowskiego

 

W grupie VII – osoby dorosłe nagrody otrzymali:

1 miejsce: Milena Klamrzyńska gmina Rzgów,

2 miejsce: Dorota Sędziak gmina Dąbie,

3 miejsce: Zofia Kurpiewska gmina Stare Miasto


Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

1. Jolanty Krawczyk - Poszwa gmina Golina,

2. Anny Zawadzkiej gmina Kościelec

3. Alicji Guzik gmina Dobra

 

Wszystkim laureatom i osobom wyróżnionym w poszczególnych grupach składamy serdeczne gratulacje. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie konkursem (szczególnie w najmłodszych grupach wiekowych). O szczegółach wręczania nagród zostaną Państwo poinformowani indywidualnie.

 

7 listopada br. Komisja Konkursowa rozstrzygnęła Konkurs pt. „Najładniejsza kartka Bożonarodzeniowa”, którego organizatorem była Margareta Budner -Senator RP.

W konkursie plastycznym Najładniejsza kartka Bożonarodzeniowa udział wzięło ponad 2950 prac plastycznych, z których nie wszystkie zostały przekazane do oceny Komisji konkursowej ze względu na naruszenia zapisów zawartych w regulaminie.

W
grupie I – przedszkola nagrody otrzymali:

1 miejsce: Hanna Budner z Gminnego Przedszkola przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Słodkowie

2 miejsce: Tymoteusz Lewandowski z Przedszkola Samorządowego Nr 3 w Turku,

3 miejsce: Nadia Pokrop z Przedszkola Gminnego w Kowalach Pańskich

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

  1. Wiktorii Jagodzińskiej z Przedszkola nr 15 w Koninie,

  2. Mai Jarek z Przedszkola Samorządowego Nr 3 w Turku,

  3. Leny Marczak z Przedszkola nr 25 w Koninie,

  4. Jakuba Filipiaka z przedszkola w Żdżarach,

W grupie II – uczniowie kl. I –III szkół podstawowych nagrody otrzymali:

1 miejsce: Magdalena Korzepa z Zespołu Szkół w Przykonie

2 miejsce: Julia Bartczak i Jakub Szmajda ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku

3 miejsce: Bartłomiej Gomułka ze Szkoły Podstawowej w Golinie

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

1. Dominika Lewandowskiego ze Szkoły Podstawowej w Kramsku

2. Zuzanny Kozłowskiej ze Szkoły Podstawowej w Dąbroszynie

3. Gabrysi Zielińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie

4. Emilii Trocińskiej ze Szkoły Podstawowej Głębokiem

W grupie III – uczniowie kl. IV–VI szkół podstawowych nagrody otrzymali:

1 miejsce: Igor Sapalski ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie

2 miejsce: Oliwia Bączkowska (MGOK w Sompolnie)

3 miejsce: Maria Pakulska ze Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

1. Kingi Błaszczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole

2. Oliwii Dulin ze Szkoły Podstawowej w Piekarach

3. Zuzanny Sosnowskiej ze Szkoły Podstawowej w Bylicach Kolonii

4. Nadii Chojnackiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole

W grupie IV – uczniowie kl. VII szkół podstawowych i gimnazjów nagrody otrzymali:

1 miejsce: Julia Szcześniak l. 14 (MGOK w Sompolnie)

2 miejsce: Zachariasz Kazimierski ze Szkoły Podstawowej w Kleczewie

3 miejsce: Alicja Bryl z Gimnazjum w Dąbiu

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

1. Michaliny Górczak l. 13 (MGOK w Sompolnie)

2. Gabrieli Ślusarek Laura Plewczyńska ze Szkoły Podstawowej w Golinie

3. Laury Plewczyńskiej z Gimnazjum w Golinie

4. Martyny Mąkowskiej ze Szkoły Podstawowej w Budzisławiu Kościelnym

W grupie V – uczniowie szkół ponadpodstawowych nagrody otrzymali:

1 miejsce: Paulina Wróbel z III LO w Koninie

2 miejsce: Karolina Walerysiak z I LO w Turku

3 miejsce: Natalia Smolarek z III LO w Koninie

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

1. Pauliny Olejnik z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie

2. Sylwii Michalska z III LO w Koninie

3. Oliwii Niewiadomska z III LO w Koninie
4. Dagmary Kobajek z Zespołu Szkół Ekonomiczna Usługowych w Żychlinie

W grupie VI – osoby niepełnosprawne nagrody otrzymali:

1 miejsce: Małgorzata Weber

2 miejsce: Piotr Wojciechowski

3 miejsce: Alina Pająk

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

1. Piotra Purgat

2. Dawida Słodzińskiego

3. Marka Waszaka
4. Karola Śmiatłowskiego

 

 

W grupie VII – osoby dorosłe nagrody otrzymali:

1 miejsce: Milena Klamrzyńska gmina Rzgów,

2 miejsce: Dorota Sędziak gmina Dąbie,

3 miejsce: Zofia Kurpiewska gmina Stare Miasto

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:

1. Jolanty Krawczyk - Poszwa gmina Golina,

2. Anny Zawadzkiej gmina Kościelec

3. Alicji Guzik gmina Dobra

Wszystkim laureatom i osobom wyróżnionym w poszczególnych grupach składam serdeczne gratulacje. Dziękuję za tak duże zainteresowanie konkursem (szczególnie w najmłodszych grupach wiekowych). O szczegółach wręczania nagród zostaną Państwo poinformowani indywidualnie.

 

powrót


Multimedia



więcej

Najnowsze zdjęcia


więcej



Wszelkie prawa zastrzeżone © Margareta Budner 2015-2017