PIS
a aa aaa | kontrast MateriaŇāy dla niesŇāyszńÖcych | RSS
Wyszukiwarka
mapa strony


Wydarzenia

Wesołych Świąt!

2017-04-14


Chrystus Zmartwychwstały niesie z sobą nadzieję. Życzę Wam wszystkim, by ta nadzieja wypełniła Wasze serca i rozproszyła wszelkie smutki i zmartwienia. Niech ten wyjątkowy czas Świąt Wielkiej Nocy upłynie w spokojnej, rodzinnej atmosferze. Radujmy się!

więcej

Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy o ochronie dzieci

2016-12-06


Senatorowie Margareta Budner i Andrzej Wojtyła wzięli udział w posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych, Zdrowia i Zrównoważonego Rozwoju Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy we Florencji.


więcej

Święto Niepodległości w Konie

2016-11-11


Senator Margareta Budner uczestniczyła w obchodach Dnia Niepodległości w Koninie.

więcej

Wizyta w Tajlandii

2016-08-22


W dniach 8-12 sierpnia 2016 roku Senator Margareta Budner na zaproszenie przewodniczącej Parlamentarnej Grupy Przyjaźni Tajlandzko-Polskiej Khunying Songsuda Yodmani, przebywała w Królestwie Tajlandii. Parlamentarzyści obu krajów rozmawiali m.in. o wymianie handlowej między Polską a Tajlandią i rozwoju ruchu turystycznego.

więcej

Spotkanie z komisarzem UE ds. rolnictwa

2016-03-10


Senator Margareta Budner wraz z członkami senackiej i sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, uczestniczyła w spotkaniu z komisarzem UE ds. rolnictwa Philem Hoganem.

więcej

Hołd Żołnierzom Wyklętym

2016-03-01


Senator Margareta Budner uczestniczyła w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych na konińskiej starówce i w lasach koło Dobrej.

więcej

Konkurs im. Włodzimierz Pietrzaka

2016-02-27


Senator Margareta Budner ufundowała nagrody dla laureatów VII Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka pod tytułem „CAŁEJ ZIEMI JEDNYM OBJĄC NIE MOŻNA USCISKIEM”. Uroczysta gala finałowa odbyła się 27 lutego w Turku.

więcej

Sesja w Strasburgu

2016-01-29


Margareta Budner uczestniczyła w debacie o sytuacji w Polsce podczas sesji w Strasburgu, która odbyła się 25-29 stycznia.

więcej

Klub Gazety Polskiej

2016-01-05


Pod skrzydłami biura senatorskiego Margarety Budner działalność rozpoczyna Klub Gazety Polskiej im. Marii i Lecha Kaczyńskich. Jego otwarcie miało miejsce 5 stycznia. Klub będzie spotykał się cyklicznie. Przewodniczy mu Krystyna Leśniewska.

więcej

Biuro poselsko-senatorskie PiS w Turku otwarte

2016-01-04


Senator Margareta Budner będzie do dyspozycji mieszkańców także w biurze w Turku przy ul. Mickiewicza.

więcej
Multimediawięcej

Najnowsze zdjęcia


więcejWszelkie prawa zastrzeżone © Margareta Budner 2015-2017